PPXU10011A_1.jpg

Lichtbruine suède jas

54
399,95
Prijs met korting  399,95 Normale prijs  399,95
Ga direct naar de productinformatie
PPXU10011A_1.jpg
PPXQ10011A_1.jpg
Zand katoen linnen chino
169,95
Normale prijs  169,95 Prijs met korting  169,95
Bruine suede driver shoe
229,95
Normale prijs  229,95 Prijs met korting  229,95
PPXU10011A_1.jpg
Lichtbruine suède jas
399,95
Normale prijs  399,95 Prijs met korting  399,95
  • 20%

Lichtbruine suède jas

399,95
Normale prijs  399,95 Prijs met korting  399,95

Kleur: Lichtbruin

Size

Ons model is 1,84 m lang en draagt maat 50.

Vandaag besteld, morgen in huis
Gratis verzenden vanaf €79,-
Gratis retourneren online of bij onze brandstores
  • Gemaakt van 100% suède voor een luxe uitstraling en zacht gevoel
  • Ongevoerd ontwerp zonder voering voor een lichtgewicht, relaxte pasvorm
  • Blinde drukknopensluiting
  • Borstzakken
Echt Leer
Echt Leer
Artikelnr.

PPXU10011A

Kleur

Lichtbruin

Materiaal

100% Leer

Was instructies
  • Niet wassen
  • Niet bleken
  • Niet in de droger drogen
  • Niet strijken
  • Niet chemisch reinigen

Pasvorm: Normale fit

Maten zijn kledingstukafmetingen in cm. Meet een goed passend kledingstuk op zoals afgebeeld.

Maat 464850525456
Ruglengte686970717273
Borstomtrek565860626466
Taillewijdte535557596163
Mouwlengte64.7565.566.256767.7568.5
Schouderbreedte505152535455
Size guide